lolek

mám něco s tabletem co mám dělat?

Prosím hrál jsem na tabletu a vibil se a vypnul se když ho dám na nabíječku tak se v půlce zapnání vypne a tak dokoloa furt a furt

Doplňuji:
hrál jsem na tabletu až se vibil a vypnul když ho dám na nabíječku tak se ,,sám´´ zapne a v půlce zapínání se vypne a tak furt dokola

Odpovědi
www

Pokud je tomu tak jak píšeš a situace se opakuje i po delší době ponechání na nabíjení, obávám se, že pomůže jen servis.

krispin

Nechejte ho v té nabíječce VYPNUTÝ alespoň půl hodiny, pak to zkuste znovu. Když nepomůže, tak asi jen reklamace.

Bedy

Jesltiže je to levnější výrobek, tak tam to taková vzácnost není. No nechte ho na nabíječce nabít a pak ho zkuste znovu zapnout.
Jinak na řadu přichází servis anebo hard reset, bohužel nevím, co to máte přesně za tablet, nemohu přesně poradit.