Avatar uživatele
Domčajepan

Mám mít holku?

Je mi 14 let, chci se jen zeptat, jestli má cenu se dále snažit s ní být, protože mám spoustu koníčků, ale je pro mě těžké to to dál udržovat (nestíhám), ale holku bych mít chtěl

Zajímavá 0 před 2172 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Ne, když tě to nebaví, tak to nedělej.
Připadá mi, že je to jako by ses ptal na psa. Chtěl bys psa, ale nechce se ti s ním chodit každý den na procházku. Chtěl bys toho psa jen proto, že jiní lidé mají psy, a ty chceš být jako jiní lidé. Chceš psa jako symbol něčeho, módní doplněk.

Holka není pes ani módní doplněk. Když máš holku, tak holka má tebe. Cítíte se spolu oba tak dobře, že oba jste ochotní kvůli společným chvílím ledacos obětovat. Jestli máš pocit, že je příliš složité mít holku, protože na ni nemáš čas, tak to znamená, že nejspíš ještě ani nejsi připraven mít holku. Protože, kdybys byl skutečně zamilovaný (tak aspoň já chápu spojení „mít holku“), tak bys měl na ni čas VŽDYCKY, to si piš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

To je přece tvoje věc, musíš se rozhodnout a vybrat si sám.

Proč bys chtěl mít holku, když bys pro ni neměl dost času?
To by žádnou nebavilo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Pokud ji máš rád, chtěl bys s ní být, tak by sis rozhodně uměl rozdělit čas na ni a na své koníčky. Pokud ne, tak se věnuj jen koníčkům. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Samotná tvá otázka jasně říká, že pro Tebe rohodně NE! Až se na to přestaneš ptát, pak má smysl uvažovat o citových vztazích a ještě pořád to není jistota. Tu pak poznáš, až to přijde. A nikdo jiný Ti v tomto poradit NEMŮŽE.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nerob si násilie. Všetko chce svoj čas…
Pri love na partnerku možno budeš cítiť uspokojenie z dosiahnutého úlovku, závisť kamarátov, možno časom budeš nosiť náhrdelník plný zlámaných sŕdc, ale až pri skutočnej láske pocítiš plné uspokojenie
Pri tej naozajstnej láske, keď príde, nezávahaš a rýchlo pochopíš, kto alebo čo je pre lásku a vzťah dvoch ľudí prvoradé.

Upravil/a: led

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Neřeš holku jen proto abys mohl říct „mám holku“. Není to ten správný důvod. Řeš to co pro Tebe teď má smysl. Klidně koníčky (to co se naučíš pro Tebe může být později přínosem) a školu (ta pro Tvůj pozdější život také bude přínosem) a s holkama počkej až na to bude ten správný čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Myslím, že ne. „Mít holku“ není jako chodit na trénink. Až to pochopíš, budeš VĚDĚT zda-li ANO/NE. Není to povinnost, je to POTŘEBA. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nejlíp ti to vysvětluje ivzez- JI musí BAVIT, že TY ji MÁŠ! Takže z tohoto jasně plyne, že MÍT HOLKU nikdy nebudeš. „Mít holku“ je pouhá fráze naivního a lehce manipulovatelného muže (chlapce, chlapa).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek