Vikičistič

Mám GPS do auta TomTom730dají se někde do tohoto zařízení stáhnout mapy laciněji než přímo od TomTom?

Budu rád za každou radu. Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Tom tom mapy se kupuji pres software TomTom home. Zdarma je dostanete pouze poprve pri prvnim spusteni navigace a jejim pripojeni k pocitaci v ramci Zaruky aktualnich map. Nasledne aktualizace map jsou vsak uz placene.

Profesionalum nebo velmi aktivnim ridicum se obvykle vyplati priplatit si za mapy tomtom navigaci ktere jsou dnes pokud jde o efektivitu samotne navigace urcite nejlepsi , pokud vsak za mapy platit rozhodne nechcete doporucil bych sice mene kvalitni garmin navigaci za to vsak s dozivotni aktualizaci map zdarma.