Mám fabii a svítí mi na palubní desce EPC. Co to znamená?

Nejlepší odpověď
rynek878

Kontrola elektroniky motoru(jen u některých motorů)
kontrolní světlo svítí po zapnutí zapalování.Pokud kontrolní světlo po nastartování motoru neshasne nebo rozsvítí se,resp. bliká,během jízdy je v systému elektronického řízení výkonu motoru závada.

Další odpovědi
mojitek

do servisu,oni to napoji na VAQ (pocitac) ten zjisti kde je problem

romik01

Dobrý den.
EPC (Electronic Pedall Control)
Závada může být různá ale většinou se to týká brzdového spínače na pedálu..svítí Vám brzdové světla?No tak i tak Vám doporučuji zajet do servisu kde připojí auto přez řídící jednotku k počítači a provedou diagnostiku závad.Pokud by jste se dostal k sadě Vag-com tak si závadu jednoduše zjistíte sám.