Elk

Kde múže být závada na světlech v autě.

Vytahnu klíčky ze zapalování a vypnu spínač osvětel a svítí potkávačky i blinkry – ty ale neblikají. Zasunu klíč a světla vypnou.
Doplňuji:
Jedná se o Fiat Marea 1.8. Jo a děkuji za rádoby inteligentní odpovědi…

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

To může být nějaký kontakt, nebo jednotka, autem trochu zatřepej, nebo pojezdi v terénu, někdy ten kontakt chytne a pak to zas normálně funguje.

Taky se mrkni, zda ti někam nezatéká.

Další odpovědi
mosoj

Špatně nastavená ( rozjetá) řídící jednotka.
Doplňuji:
Zkus ji zresetovat, odpojením a znovu připojením AKU baterie.

Zaibatsu

Ve značce. Pochlub se pro zajímavost.
Doplňuji:
Zlatokopka:
To může být nějaký kontakt, nebo jednotka, autem trochu zatřepej, nebo pojezdi v terénu, někdy ten kontakt chytne a pak to zas normálně funguje. Taky se mrkni, zda ti někam nezatéká.

Tohle je vopravdu supr způsob opravy rozbitejch věcí, neni nad zlatou českou dojebávku.

Hlada

Zběžně jsem se díval na zapojení a orientačně tipuju, že by chyba mohla být v kombinovaném přepínači (krabička č.7). Vysvětluju si to tak, že po vytažení klíčku se přivede napětí do přepínače, kterým se může zvolit parkovací osvětlení na jedné nebo druhé straně. Kdyby byl přepínač rozsypaný, mohl by přivádět napětí náhodně na jiná světla. Je to čistě mechanická záležitost, žádná elektronika v tomhle obvodu není.

honza19hk

co to je za auto? může to být zkratem ale i blbě nastavenou jednotkou.První co bych hledal je jestli někde není fáze na kostře.pak by to bylo jasný-prodřenej kabel nebo kra´ták.