tony2412

Kde reklamovat výrobky Solight? Eshop píše, že si zákazníci v případě závady mají najít záruční opravnu.

Eshopu „Levné elektro“ byla zastavena činnost snad kvůli daním a šetří se to, zajímá mě, kde reklamovat výrobek zn.Solight, hledal jsem nějakou opravnu v Praze a nemůžu ji najít, i eshop píše, že si zákazníci v případě závady mají najít záruční opravnu… Nemáte někdo s tímto eshopem zkušenosti a též jste v této době potřebovali reklamovat vadné zboží?

Odpovědi
carlosbomber

Tak v tomto případě co píšeš bych kontaktoval přímo firmu výrobce.A ti vám řeknou jak postupovat atd. ale vypadá to že nejspíše to budete muset řešit přeš poštu

Zdroj: http://www.so­light.cz/pro-verejnost

McArthur

Servis je v Prostějově. Napiš jim na e-mail servis@solight.cz, popiš jim problém a oni Ti řeknou, jak dále postupovat.