FiveGirls

Mám celulitidu?

Vážím 50 kg a měřím asi 162 cm.Táta mi říká že nejsem tlustá a babička mi říká ať víc jim.Já jim normálně a někdy i víc než dost.Dřív jsem se i úplně přejídala.Připadám si tlustá.Mám mohutná lýtka a velké bříško.Občas mě bolí i žaludek.Když si jakoby ,,promačkam" a nebo přejedu prstama po kůži ruky a nebo třeba nohy,tak tam mám takový jakoby kuličky cejtim.Může to být celulitida?????

Nejlepší odpověď
kvikal

já vážím 54kg a meřím 167cm a rozhodně tlustá nejsem takže pochybuju že ty bys mohla být … pokud máš dojem, že máš celulitidu kup si na to nějaký krem či sprchový gel. A samozřejmě nezapomeň na nějakou tu aktivitu…

Další odpovědi
Bunnik

Takhle vypadá celulitida.

http://www.f-sport.cz/obraz­ky/temata/celu­litida.jpg

Tu bych u Tebe s Tvými proporcemi nečekala. A rozhodně ne na rukou.

BIGFOOT

nÁS SE NA TO NEPTEJTE ,TO CO TO JE POSOUDÍ JEN LÉKAŘ.BIGFOOT

Martina S.

Já měřím 173 cm a vážím 58 kg a jsem spíše vychrtlá.