Jekyllcoffin

mám alergii na kočky- není nějaký způsob jak se jí zbavit ???

Nejlepší odpověď
zzzzz

NENÍ. Dá se to jen částečně potlačit léky, ale kočkám by si se i s léky měla vyhýbat. Dráždit zbytečně tělo není dobré, může se to pak projevit jinou nemocí.

Další odpovědi
marci1

Bohužel není. Vyhýbat se kočkám.

Annabellee

Též jsem trpěla alergií na kočky, ale protože je miluju a nechtěla jsem se jich vzdát-což je v případě alergie zapotřebí, rozhodla jsem se přecitlivělosti zbavit postupným zvyšováním kontaktu s alergenem. Nejprve kočka obývala v bytě jen omezený prostor a já jsem užívala léky proti alergii. Postupně jsem kočce rozšiřovala teritorium a snižovala dávky léků. Během dvou měsíců jsem si zvykla natolik, že kočka mohla kamkoli a moje alergické reakce vymizely. Žiju s kočkami v bytě už mnoho let bez problémů. Možná je to vítězství lásky a vůle nad zdravým rozumem, proto to nabízím jen jako zkušenost-nikoli návod hodný následování :).