Jiří Bohumil

Má význam doplňovat odpovědi, třeba i pomocí diskuze v uzavřených otázkách, na staré otázky?

Můj dotaz je možná trochu mimo.:-) „Funguji“ zde zatím krátkou dobu, ale již vícekrát mi bylo dobře poraděno a pomoženo. Takže všem, co pomohli, děkuji. Některé problémky se mi podařilo vyřešit i otevřením starých otázek. Při hledání v těch starých jsem u některých, které mne zaujaly, věděl i třeba lepší a úplnější odpověď (zejména u konkrétních technických). Měl bych na účastníky tento dotaz. Myslíte si, že je dobré, v případě, že si myslím že by to mohlo někomu pomoci, doplňovat staré odpovědi dodatečně? Myslíte si, že se někdy k těmto starším otázkám a odpovědím někdo vrací? Vracíte se k nim občas i vy? Za informaci děkuji.
Doplněno 20.1.2016 odpo­ledne.
Všem, co reagovali, děkuji a budu tedy v případech, kdy to uznám za účelné a budu mít vhodnou odpověď, doplňovat. A prosím ostatní,dělejte to také, zase i pro mne.

Nejlepší odpověď
ivzez

Že bych tu vysloveně vyhledávala ve starších otázkách, to ne.
Ale občas mi při hledání nřešení některého problému
Google nabídne starou otázku z Odpovědí.cz.

Takže podle mne to smysl má,
přestože to nemusí být „na první pohled“ vidět.

[Já takhle občas doplňuji do diskuze otázky
z oblasti pracovního práva, kde se od doby
otázky změnila legislativa.]

Další odpovědi
pusinka50

Jen doplním, že je zde u Odpovědí.cz možnost si v profilu v kolonce Nastavení-email- zadat, aby tento server posílal tazateli odpovědi na jeho otázky. Tazatel je stále informován o každé odpovědi, i u starších jeho otázek.

nyjono

Stejně jako ty i jiní občas mrknou na starší otázky, takže za mně ano, má to smysl.

led

Pozreli ste si staré otázky a odpovede? Nie ste sám,,, takže oplatí sa aj v „starinách“ doplňovať informácie, pretože, čo ak to je práve tá odpoveď, na ktorú čakám.

dubraro

KAŽDÝ by měl nejprve hledat ve starých odpovědích, než položí novou otázku. Takže ano, má smysl staré otázky a odpovědi udržovat.