kiko

Má někdo zkušenosti s tímto pianem? NP 11 Piaggero Yamaha?

Chtěla bych ho koupit, ale nevím, jestli to má cenu. Může mi někdo napsat, jakou má kvalitu zvuku?

Odpovědi
GTA Andreas

Podle videa http://www.you­tube.com/watch?v=JEP8I­uAHAPY je to dobrý nástroj s věrnými zvuky piana a jiných klávesových nástrojů. NP 31 na rozdíl od NP11 se nevejde do běžného automobilu. 32hlasá polyfonie zaručuje hladké doznění dlouhých zvuků. Mínus je ekologický režim kdy se přístroj po půl hodině nepoužívání vypne. Nevím proč by se to mělo samo vypínat když po zapnutí bude zřejmě nutné navolit znovu. Pokud je chceš koupit kvůli studiu na konzervatoři, přednost by měla mít mechanika kláves, než zvuk. Bude lepší navštívit prodejnu a tam si to vyzkoušet aspoň po dobu půl hodiny.