Má někdo také problém se zaplacenými lístky na olympiádu?

V sobotu mi došel od prodejců mail, že mají problémy s doručením vstupenek a že mám možnost zrušit objednávku. Problém je, že kromě lístků mám už zaplacenou i letenku a ubytování. Mail je v angličtině, takže jsem úplně přesně neporozuměla, kde je problém, ale někdo prý vstupenky zabavil, načež se prodejci začali soudit a lístky možná nebudou vydány včas. Nikde v mailu ale není psáno, jak velká je šance, že je nedostaneme. Odlétám ve čtvrtek a vstupenku mám na sobotu, takže mám trochu problém. Nepřišel někomu, kdo si objednal lístky, taky tento mail?
Doplňuji:
EDIT: To je samozřejmě pravda, ale otázka je, jestli pokud lístek nezruším a oni mi ho nedodají, mám stále právo na vrácení peněz. Být to pár stovek, ale jedná se o vstupenku na finále za sedm tisíc.
Prodejce jsem už kontaktovala a zpět mi přišel automatický email, že mi děkují za mé dotazy, ale že mají přetíženou síť a mají "limitovanou kapacitu mailů a hovorů, na které mohou odpovídat".

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V horším případě v Londýně jsou i bary a sem tam i nějaká kulturní památka. takže výlet nemusí být zcela ztracen.

Další odpovědi:

Zlatý

Řešila bych to s prodejcem. I ty letenky a ubytování.
Zkus kontaktovat Quentose. Umí dobře anglicky, mohl by to pomoci s vhodnou formulací mail.dopisu.
Doplňuji:
Přeju ti, ať vše dobře dopadne. Finále musí být super.
A pokud ne, tak jak zde píše, Londýn je krásný i bez LOH a úhradu za vstupenku můžeš vymáhat i pak.
A jak je vidět, asi je vás víc.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.