Michala11

Má člověk klín i ve stoje?

Jak ti má něco spadnout do klína když stojíš? Případně mají klín muži?

Nejlepší odpověď
annas

Co je klín? Přečtěte si definici a získáte odpověď i na další své dotazy.

„Klín = přední část těla od pasu ke kolenům u sedící osoby: vzít dítě na k.; dítě sedí na klíně, seskočí z klína; ♦ sedět s rukama v klíně nic nedělat; složit ruce v k. (do klína), spustit ruce v lklín. atd. “

Další významy slova klín v odkazu.

http://priruc­ka.ujc.cas.cz/?slo­vo=kl%C3%ADn

Další odpovědi
Kepler

Je sice jenom přirovnání, ale klín existuje i vestoje a taky u chlapů. Kam by jinak přistály prasklé kšandy?

aliendrone

Jistěže člověk může mít klín i ve stoje. Pokud je do hlavy (či kamkoliv jinam) zaražen dostatečně hluboko, aby držel pevně a nevypadl! ;) :D :D