Bronzový

Vadi vam,ze nekteri svymi otazkami popouzi k rasismu?

me osobne velmi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ne

a kdo konkretne ? a jakou otazkou te popudil ? to je taky anketa toto...

Další odpovědi:

JE TO HLOUPE,NIC DOBREHO TO NEPRINESE

Ano, souhlasím s tím, že tato ankteta nic dobrého nepřinese a že také nebylo nijak moudré ji sem dávat.
Opět jedna z anket, která dává pouze možnost "ANO" "NE", navíc to ano dokonce dvakrát.
Je třeba si uvědomit, z čeho ten tzv. rasizmus vyplývá. O jeho formu se nám starají političtí představitelé, kteří svými postoji zvýhodňují menšinu na úkor většiny. S menšinou jsem měla možnost bydlet v jedné bytovce. Vycházela jsem s nimi celkem slušně, ale i tak musím přiznat, že nerespektují běžná pravidla jako je noční klid, rušili sousedy, neuklízeli. Když dostali nájemní smlouvu, okamžitě pelášili na sociální úřad a dostali příspěvek na bydlení, který byl vyšší, než nájemné uvedené ve smlouvě. Celá rodina (4 dospělí) žila ze sociálních dávek. 3 děti školou povinné do školy většinou nechodily.
V zaměstnání jsem se s nimi také setkávala a musím říci, že jsem se setkala pouze s jedinou osobou cikánské národnosti, která vybočovala z normálu. Žena vzdělaná, velmi hezká a velmi vkusně oblečená. Přišla si podat daňové přiznání.
Pokřikujících a sprostě nadávajících, kradoucích a útočících občanů stejné národnosti je však obrovská většina. Člověk jim raději uhne z cesty. Dcera to štěstí neměla a Cikánka jí rozbila nos, když dceři drze vlezla v parku na lavičce na klín. Byla to sprostá provokace, protože její tmaví "přátelé" se incidentem velmi dobře bavili a postávali kousek dál.
Člověk se nerodí jako rasista. Životní zkušenosti z nás tvoří to, co jsme.
Ani dcera, ani já rasistky nejsem. Obě ale máme dost negativních zkušeností s Cikány, abychom stály o to, aby v této zemi začaly konečně platit jedny zákony pro skutečně všechny obyvatele. A to se neděje. Toto je přímo nabádání veřejných činitelů a těch, co by měli zákony chránit, k občanské neposlušnosti a také k rasizmu.
Jsem naprosto klidná při čtení tak naivních názorů, že jde změnit něco na chování Cikánů. Každý z nás s nimi někdy svou špatnou zkušenost udělá. Potom teprve musí přehodnotit své názory a rozhodně bude při příštím setkání s nimi daleko opatrnější.
Rasistické názory jsem na Odpovědích.cz nenašla. Názory na to, že by se přistěhovalci v naší zemi měli zákonům této země přizpůsobit a že by jim měl zákon měřit stejným měřítkem, ty ano.

vadí mi, když někdo, jako třeba uživatelka pusinka50 sprostě nadává a uráží a hanobí všechny lidi, co mají jinou rasu.
Doplňuji:
Primitivní urážky jako "černá huba" a podobně na slušný web prostě nepatří a takový uživatel by měl být okamžitě vyhozen.

Ano

Doplňuji:
nelíbí se mi to popuzuje to poze k nešvárům a bitkám,ovšem zase nesouhlasím s tím jak se oni chovají

Zlatý

Ne

Nechtěl jsem odpovědět NE. Dost dobře netuším, co chceš vědět a celá tato anketa mi připadá jako zmatená.

Zlatý

Také se nějak nemohu najít v této zmatečné anketě.
Souhlasím s tebou Očko - bylo by zbytečné cokoli dodávat, perfektní nazor, velmi hořká (ale bohužel dost obvyklá zkušenost). :-(

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.