Má anorektička deprese, když má „tlusté“ střevo?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Myslím si, že nikoliv. Hlupák také nemá deprese, když plácá nesmysly.

Další odpovědi
anonym

Anorektička je střevo,ale ne tlusté.

marci1

Ono se to vykompezuje tím, že má i střevo tenké. 🙂

pizlicka

barbakane,od tebe takove otázky?mno,deprese nemá,protoze ji to nenapadne,ale pokud ji tuhle otázku polozis,zacne o tom premyslet.je to stav neuvedomovani si skutečností.vše prehodnocuje,ja­kékoli nebezpečí,byt jen ze slova tlustá.stačí?

anonym

Hlupák si o sobě moc myslí,protože má nad míru sebevědomí a to je samo o sobě dosti depresívní.

anonym

lamalam, to bylo myšleno na mně? 😁

zjentek

to doufám ..já to botoval proto, že to tak myšlený bylo!

Lamalam

Samozřejmě že ne. Bylo to myšleno obecně na všechny hlupáky.