Arzen

Lze vyrobit nějakou erotickou pomůcku pro muže podomácku, která by fungovala jak má ?

Doplňuji:
Má to být od nás chlapů dárek kamarádovi, tak jestli máte někdo nějaký návody nebo tipy prosím..

Nejlepší odpověď
anonym

Ve filmu „Prci prci prcičky“ stačil jablečný koláč. Doporučuji po použití nekonzumovat…:D

Další odpovědi
quentos

Jistěže lze, stačí fantazie. Molitanovou mycí houbu polepit vatou, doprostřed vyříznout díru… návod – před použitím navlhčit

anonym

Co to kecáš,chceš to pro sebe a vymlouváš se na kamaráda. 😁
Někde na netu jsem viděl,jak z ručníku byl vytvořen váleček do kterého se předtím vložil prezervativ,přeh­rnul se a už to fičelo.
P.S. A nezapomeň na lubrikant.

Hykam

http://www.po­lohy.cz/muzi/jak-vytvorit-umelou-vaginu.html

anonym

ne.

jmhad

Obecně se říká : moje žena = má pravá ruka a někteří – pokud mám ruce,tak mi nesmí ženská do baráku. Vyber si.

Lurenka

Hej, mám stejný názor… Sama bych nic takového nepodnikala :D My máme s chlapem oblíbenou stránku e-kondomy. Tam nakupujeme vše, co nás potěší a víme, že je to bezpečné…

Sabulak

Na https://e-kondomy.cz/ jsem se koukal na ty jejich lubrikanty. Mají hodně zajímavou nabídku. Hlavně ty speciálky. S jakými máte zkušenost?

Cizecek.M

Na e-kondomy kupujeme specialku na zuzeni vaginy a na delsi vydr. A ta kombinace je fakt super, určitě doporučuju zkusit.

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

devitkac

No nevím, ale já bych se do něčeho takového teda asi raději nepouštěl. Myslím si, že mnohem jednodušší je mu nějakou takovou erotickou hračku koupit. Třeba takové nafukovací panny nikdy nezestárnou a když se na nějakou složíte s kamarády, tak to nevýjde ani tak draho. Co vím, tak nafukovací panny se dají sehnat třeba tady: https://www.e­roticsexshop.cz/