zvonisek

Lze přežít bez vařeček?

Život bez vařeček si nedokáži představit, Vy?

Nejlepší odpověď
annas

Jiná odpověď.

Pokud nebudu vařit, tak se bez tradiční vařečky obejdu.

Mohu přece k míchání používat měchačku, třeba i kus kolíku.

Jen nechápu, k čemu vám odpovědi pomohou.

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď.

Nevidím v tom problém, zvláště u tak inteligentního tvora jako jsi ty.

Mp2

Jiná odpověď.

Popravdě…

Já jsem koupil takové nerezové dlouhé lžíce…
Nejenže je používám místo vařečky.. Ale i místo naběračky.
Mají jednu stranu do 90stupnů a radiusem, fakt perfektně se s tím míchá.
Je to perfektní na špenát a polévání kuřete.. hlavně na servírování :)
I když.. Kdybych vařil polévku, opravdu bych musel použít klasickou naběračku.

zjentek

Ano, dokáži si život představit.

Všude okolo je spousta dřeva, vhodnýho k míchání. V neděli dopoledne skočím do zahrady, seberu klacík, pak vařím a míchám a míchám…

Palpatine

Jiná odpověď.

Co si pod pojmem vařečka představit? Každý si hned představí klasickou vařečku, kterou má každý v kuchyni. Ale jako vařečku můžeme použít cokoliv. Klidně i klacek nebo cokoliv dostatečně dlouhého. Takže ano, bez klasických vařeček si lze život představit.

nyjono

Jiná odpověď.

Zcela jistě. Vařečky téměř nepoužívám. Velké hlubší plastové lžíce jsou skvělou volbou a vařečku plně nahradí.

elkon

Jiná odpověď.

Kdo nevaří, ten je nepotřebuje.

jáára

Ano, dokáži si život představit.