PatricieA

Lze péct muffiny bez papírových košíčků?

Odpovědi
marci1

Lze si koupit speciální formu na muffiny a košíčky není třeba.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?q=for­ma+na+muffiny&cli­ent=firefox&hs=g5H&r­ls=org.mozilla:cs:of­ficial&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=CVn5Uf­fyBMbj4QS__4HwA­w&ved=0CAkQ_A­UoAQ&biw=1366&­bih=578

Anuket

Marci má pravdu. Dají se koupit např. silikonové / kovové formy. Já osobně mám nejradši silikonové jednotlivé košíčky. Vypadají stejně jako papírové košíčky, jsou na opakované použití, stačí jen umýt. Prodávají se v různých barvách za celkem pěkné ceny. Pokud pečeš často, vyplatí se je koupit i místo papírových. 🙂

MocacekCZ

ne
Doplňuji:
leda že byste místo papíru dala něco jiného

relux

Ano, lze. Ale to by pak nebyly muffiny 😁

iceT

Místo formy na mufiny nebo papírových košíčku lze použít i malé hrníčky.