Pokročilý

Lze např. z GE Money bank poslat peníze do jiné banky aniž bych měl u GE Money účet?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pokud vložím např.v GEMoney bank na hotovostní přepážce s tím že chci peníze zaslat na účet třeba ČSOB.Lze toto? Protože potřebuji nutně zaslat peníze na cizí účet a u nás nikde poblíž bydliště není jiná banka než Česká spořitelna a GE money. Potřebuji v tomto poradit.Jsem bohužel imobilní a do nejbližšího města to mám nějakých 30 km.Předem moc děkuji za Vaše podnětné odpovědi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Předpokládám, že to jde. Posílala jsem peníze z České spořitelny do jiné banky, aniž bych u nich měla účet. Jen mě upozornili, že je tam vyšší poplatek, než kdybych použila svou banku, ale šlo o desetikoruny.
S GE Money bank zkušenost nemám, ale logicky by to jít mělo. Ostatně, zkuste se zeptat u nich na online chatu https://www.gemoney.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Jde to na přepážce v kterékoliv bance. Samozřejmě musíte znát účet adresáta. Stojí to ale dost vysiký poplatek. Snadnější je to poslat poštou, příslušnou složenkou typu A.

Zlatý

Hotovostně lze skládat peníze jen, pokud příjemce u peněžního ústavu kde transakci provádíte má veden účet, přičemž jej musíte znát - banka Vám ho nesdělí. Běžně využívána je také úhrada pomocí poštovní složenky.

Stříbrný

A co Česká pošta? Toto se realizuje nejjednodušeji na poště, a to poukázkou (složenkou) typu A - vklad v hotovosti na přepážce, výběr formou poukázání na účet.

Stříbrný

Můžeš z jaký banky chceš, za poplatek

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.