Avatar uživatele
Rommart

Lze např. z GE Money bank poslat peníze do jiné banky aniž bych měl u GE Money účet?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pokud vložím např.v GEMoney bank na hotovostní přepážce s tím že chci peníze zaslat na účet třeba ČSOB.Lze toto? Protože potřebuji nutně zaslat peníze na cizí účet a u nás nikde poblíž bydliště není jiná banka než Česká spořitelna a GE money. Potřebuji v tomto poradit.Jsem bohužel imobilní a do nejbližšího města to mám nějakých 30 km.Předem moc děkuji za Vaše podnětné odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, kapka před 4147 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Jde to na přepážce v kterékoliv bance. Samozřejmě musíte znát účet adresáta. Stojí to ale dost vysiký poplatek. Snadnější je to poslat poštou, příslušnou složenkou typu A.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Předpokládám, že to jde. Posílala jsem peníze z České spořitelny do jiné banky, aniž bych u nich měla účet. Jen mě upozornili, že je tam vyšší poplatek, než kdybych použila svou banku, ale šlo o desetikoruny.
S GE Money bank zkušenost nemám, ale logicky by to jít mělo. Ostatně, zkuste se zeptat u nich na online chatu https://www.ge­money.cz/ge/cz/ch­at/login

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Můžeš z jaký banky chceš, za poplatek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Hotovostně lze skládat peníze jen, pokud příjemce u peněžního ústavu kde transakci provádíte má veden účet, přičemž jej musíte znát – banka Vám ho nesdělí. Běžně využívána je také úhrada pomocí poštovní složenky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

A co Česká pošta? Toto se realizuje nejjednodušeji na poště, a to poukázkou (složenkou) typu A – vklad v hotovosti na přepážce, výběr formou poukázání na účet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek