Farishta

Vklad hotovosti jak na to??

Ahoj, když bych každý měsíc měla hotovost a potřebovala bych ji do banky (a tentokrát vylučuji možnost, že bych pokaždé někoho otravovala, ať mi ty peníze pošle ze svýho účtu), jaký mám možnosti? Konkrétně mBank.
Tedy asi pošta? Kolik se za to platí? Nějak jsem prostě nenašla moc infa :( Děkuji

Nejlepší odpověď
magorvkleci

poštovní poukázka A
do 5.000 poplatek 26,–
do 50.000 poplatek 37,–
za každých dalších 10.000 poplatek +6,–

ale proč si nezavoláš na infolinku 844 777 000 ?
Doplňuji:
A pokud teda už přes poštu, tak doporučuju si založit Era Červené konto, tam se dá na poště vložit jen za 12,– Kč a převod do mBank se dá nastavit na internetu a je na dva protiúčty zdarma.

Další odpovědi
Mapel

Tu hotovost nějak získáš, tak si ji nech rovnou převádět na účet a máš klid. Trochu jsem tvoji úvahu nepochopil.

Dochy

V odeslání peněz na účet má pošta konkurenci. Kromě jiných je to např. prodejna žabka, pokd ji máte po ruce (podmínky dle webu: nákup za 50, složenka do 10.000, cena 10)

ke4n

Založ si účet jinde, bezplatný má třeba Fio, která má i pobočky kde můžeš vkládat hotovost (bez poplatku). Pak si to můžeš přeposlat z účtu na účet sama (bez poplatku).