Lion King

Poradíte se založením účtu u mBank?

Chtěl bYch se zeptat,co se stane, kdyz si mezi 15 a 18 rokem svého života zalozim účet na svoje triko u mbank a navrsim 18 roku života, jak to funguje s převodem účtu ?

Odpovědi
ahold

Pokud chceš nadále zůstat u stejné banky, nic nemusíš převádět. Pouze se ti změní podmínky užívání. A ty má každá banka jiné.
Zjisti si, jak moc se změní, porovnej to s ostatními bankami.To můžeš i na internetu.
A když se rozhodneš změnit banku, oznam to té vybrané a oni celý převod zajistí sami.
Také jsem to tak udělala a překvapilo mě, jak je to snadné

pucipuci

Nejsem si jistý jak u této banky, ale mám pocit, že do 18 to nejde. Mají tři druhy zřízení. Na pobočce, kurýrem a on line,ale všude se udává datum narození a OP. A jak zjistí, že není osoba plnoletá, bude to chtít zák.zástupce a to se nejlépe řeší na pobočce. Pokud už máš nějaký junior účet…Tak je škoda ho rušit, má své výhody.