Yavin

Internetbanking Česká spořitelna

Omlouvám se za tuto banální otázku, ale nemám s tím zkušenost a chci mít jistotu… Když chci převést peníze klasickým bankovním převodem jdu do : Platební transakce – Příkaz k úhradě – Příkaz ze sporožirového účtu.

Podle všeho by to tak mělo být…

Nejlepší odpověď
pusinka50

Otevřela jsem si kvůli tomu svůj internetbanking, ano, je to přesně tak, jak píšeš. 🙂
Doplňuji:
To Hykam: nééé, nemusí zakládat příjemce, jen vypíše číslo účtu, na které platí. 🙂

Další odpovědi
Hykam

Jojo, je to tak, akorát pokud je více účtů, vybrat ten správný.