VipPanda

Lze nainstalovat do nokia asha 306 android? Jestli ano, jak?

Odpovědi
anonym

Instalací jiného systému do vnitřního čipu můžete způsobit až fatální škody že např. ten telefon nezapnete, při lepším případě Vám nepůjdou tlačítka.

Jednoduše – Symbian pro Nokii je optimalizován pro běh. Tak že nervěte něco co tam nepatří.

Bedy

Ne, určitě ne, protože ten mobil na to není stavěný (má málo RAM).
Tahle Nokia nemá žádný operační systém – pozor S40 není Symbian jak se řada lidí mylně domnívá! S40 je pouze prostředí – ten mobil má jen Javu.

Ve finále se prakticky o nic nepřicházíte. Prostředí Series 40 je svižné, rychlé, prostě je to fajnovej „hloupej“ mobil. Aplikací a her najdete dost na Nokia Ovi Obchodu (něco jako Google Playr/Android Market) – http://store.o­vi.mobi – stačí tuhle stránku zadat do internetového prohlížeče a můžete stahovat.