DIH

Aplikace pro op. system Symbian

Nějaké dobré aplikace pro Nokii s op. systémem Symbian? třeba Aj-Čj slovník atd.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pozor! Ono taky záleží na verzi Symbianu – starší S60 nebo Anna nemají tak velkou podporu aplikací jako Belle.

Koukněte na http://store.o­vi.com – to je oficiální obchod Nokia, kde najdete spousty aplikací. Z mobilu je to stránka store.ovi.mobi nebo v Menu ikonka Obchod.

Další odpovědi
anonym

SlovoED, ale máš vestavěný, jen si stáhnout příslušný jazyk. SportTracker, zaznamená trasu podle GPS, import/export.
Flash SMS, pošle SMS na display, neukládá se.
Scratch MMs, namaluj si vlastní MMs a pošli.
Sticky notes, barevné bločky
DropBox, synchron souborů na server.
QR čtečka od Seznamu.
Agentsaver, přehled na hlavní obrazovce o úkolech, akcích apod. z kalendáře.
Locr, vytvoří foto s GPS souřadnicemi v exif.
Photorama, panoramatické fota.
Activejack, automaticky zapne/vypne přehrávač hudby po vložení/vytažení sluchátek.
Bipper kids, statistika příchozí/odchozí hovory, sms, mms, data GPRS/WIFI.
Mobile cleaner, vyčištění zbytků z ram a mobilu, včetně karty.
App Stop, ukončení app natvrdo.
Mobile security (NQ), antivir, firewall, čištění pamětí, statistiky spojení,