p-e-t

Na jakých stránkách najdu mobily s OS Android?

Chtěl bych se zeptat jestli je nějaká stránka s mobily kde si např. kliknu na OS Android a vyjedou mi mobily s Androidem nebo jestli je nejaka takova stranka samostatna predem sekuji za vase odpovedi.

Nejlepší odpověď
chudst

http://www.mo­bilmania.cz/ka­talog-mobilu/sc-63-c-1/default.aspx?ca­talog=1&advsrch=1&sec­tion=63 – dejte CTRL+F – do hledani dejte „standardní operační systém“ a zvolte si „Android“. Hned pod tim (tak sest radku?) dejte ‚Hledat‘.