Lze mi o svem byvalem...Nechci ji ztratit,ale jsem proto nestastny

Jsou spolu v jedne kancelari a on na ni stale naleha.Vim to,ale ona to taji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

To že je tvá přítelkyně se svým bývalým v jedné kanceláři, to je opravdové neštěstí a jestli to dokážeš překonávat, jsi hrdina. Já bych viděl východisko v tom, že by spolu nebyli; navrhnout, aby se dohodla se svým zaměstnavatelem, aby to tak zařídil. Je to myslím dostatečně pochopitelný motiv.
Doplňuji:
Pro -iv-: rozumím ti, ale tento vztahový problém není zanedbatelný... nevím co by mohlo být pro vztah destruktivnější než model v podání Akko. Pokud je zaměstnavatel moudrý, ví, že je třeba zabývat se nejen produktivitou zaměstnanců, ale do jisté míry i jejich osobnostmi- souvisí to. Ovšem nakonec tento problém vlastně může mít vliv i na produktivitu přítelkyně respondenta, tím, že to negativně působí na její psychiku.

Další odpovědi:

Tak to budete muset byt nestastny bohuzel i nadale. Slecna vam to taji asi z lasky k vam. Vi , ze zarlite a bylo by to pro ni jeste horsi , kdyby vam to priznala. A pro vas take. Dnes je kazdy rad , ze ma praci , tak do slecny nehustete . Muze prijit jiny kolega a bude nalehat zase on. Je jedno , ze tento je " byvaly " pritel. Jestlize zarlite ( vy tomu rikate , ze jste nestastny ) , tak musite zapracovat na sobe. Je to o zivote , no. Kazdy z nas si tim prochazime - mozna. z obouch stran. Drzim palce ( slecne ) , ale i vam , at to ustojite. -iv-
Doplňuji:
Toruku , take dobry napad. Ale kdyby mel zamestnavatel resit neustale rozchody a smutky pritele , ci pritelkyne .... na pracovisti - bylo by to : skatulata hejbejte se , a obavam se , ze by nedelal nic jineho. :-)

Zlatý

láska je ne jenom přijímaní jejích slastí, ale i přinášení obětí.

Ta vaše milovaná by si proto měla hledat jinou práci (třeba i tu samou, co dělá), aby se zbavila bývalého.

Pokud ji to nevadí, že je s ním v jedné kanceláři, uvažoval bych o tom, že možná není až tak moc bývalý, ale jen přechodně bývalý, možná zadní vrátka. I to utajování sa mi nezdá moc košér.

Nevím, jenom uvažuji, nekuvikám, ale nelíbí se mi to.

Bronzový

tohle je přímo nešťastí samo o sobě,je pravdou že důvěra spojuje,ví dva hledejte řešení,pokud je tam lež je to špatné.

Zdroj: žolík

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.