Avatar uživatele
Kytka0013

Lyžák a mamka jak to skloubit?

Ahoj moje maminka je v nemocnici a má přijet domů ale já mám v tu dobu být na lyžáku a ona mě tak nechce pustit, protože potřebuje mou pomoc ale já bych chtěla obojí jít na lyžák ale být i sní.Co mám dělat? PS ještě jsem dítě a je to lyžák se školu

Zajímavá 0 před 82 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Je to trochu složitá situace a potřebuje se to řešit s porozuměním a ohledem na všechny strany. Zde je několik návrhů:

  1. Přesuňte datum lyžáku: Když to je možné, zorganizujte lyžák na pozdější termín, kdy bude vaše maminka už v pořádku. Poraďte se s učitelem nebo pořadatelem, jestli by to šlo.
  2. Najděte někoho, kdo by se o maminku postaral: To může být teta, strýc nebo dokonce sousedka. Určitě je někdo, kdo by se o ni postaral za vás, zatímco budete na lyžáku.
  3. Využijte pomoc domácích služeb: Existuje řada služeb, které poskytují péči o nemocné a starší osoby v domácích podmínkách. Přestože je to placená služba, tak by mohla být dobrým řešením, když v rodině nejste schopni se o nemocnou osobu postarat.
  4. Alternativní místa na lyžování: Pokud je lyžák třeba s školou a může být pro vás složité změnit termín, proč nezorganizovat vlastní lyžák s rodinou? Můžete si zalyžovat o víkendech nebo během prázdnin.

Je důležité, aby jste se cítila pohodlně s rozhodnutím a aby jste věděla, že vaše maminka je v době, kdy budete na lyžování, v dobrých rukou. Především je důležité mluvit o vašich obavách a pocitech s vaší maminkou a najít řešení, které bude fungovat pro vás obě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Teď jsi psala, že Tě paní matka nechce pustit, poněvadž se bojí a nyní je v nemocnici a najednou na lyžák můžeš, ale máš dillema?

A ještě o Budulínkovi a Orel a ovečka: bude? 🤪🙄

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Máma by měla být na prvním místě, zvlášť když tě nyní potřebuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek