M-Rock

Likvidace holubů

Dobrý den
je nějaký způsob jak se zbavit holubů?
Kromě sítí které se nedají dát všude a jedu který pokud by snědl třeba pes tak by se otrávil.
Doplňuji:
Nechtěl sem to tady psát :)…to je právě ten proti zákonej způsob…kterej sem již využil ale ochránci by mě ukamenovali…jinej způsob už ale není

Nejlepší odpověď
quentos

co takhle vzduchovku, ještě z nich budete mít královskou večeři… ;{)
Doplňuji:
fakt je protizákonnej? jsem právě googlil, jsou-li holubi chránění. Prý jak kteří. Ale osobně si dovolím pochybovat, je jich všude hafo a víc škody než užitku…

Další odpovědi
Marunka

prstem by to šlo taky
http://photo.vi­vo.sk/jpeg/305­8/85854/_o/08ac65/tak-toto-je-super-deco

Zdroj: http://photo.vi­vo.sk/jpeg/305­8/85854/_o/08ac65/tak-toto-je-super-deco

kupkina

já používám prsty, jemně vydloubnu a je to

anetadela1

Pořiďte si dravce, nebo jestli máte známého, tak ať se tam s ním denně ukazuje a nechá ho proletět. Holubi se rádi přestěhují.

-

kdyz uz to musi byt, tak bych dal nejaky jedovaty zob na vyvysene misto.

anonym

Ukecat-to asi nepůjdou.Viděl jsem,jak je na Min.Obrany v Dejvicích střílí.Malorážkou.
Je to ovšem už „pár“ let.

Michal

Bohužel nejbespečnější metoda -postřílet.

atriplex

Pokud nemáte dravce, na netu si stáhněte křik sokola či jiného podobného dravce a ten pouštějte.

kaolin

přemýšlím ještě o kočce,veverce, fretce eventuelně hadovi nebo podobnemu labužníkovi

ten který je

Quentosi ted jsi mne rozesmál :))) ale vím že máš rád zvířata. 🙂