Filip84

Líbí se vám více Vzteklej bobr nebo Velitelka národní domobrany? 😃

Vzteklýho bobra už jsme tady probírali a hodnotili: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/libi-se-vam-olga-richterova

Teď ještě něco úplně jiného: líbí se vám více Velitelka národní domobrany Nela Lísková, nebo Vzteklej bobr Olga Richterová? 😃

Tady: https://www.re­flex.cz/clanek/ko­mentare/81038/na­rodni-domobrana-ma-diky-akcni-hrdince-liskove-jasno-ohledne-zenske-mody.html máte galerii Velitelky národní domobrany a tady: https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/olga-richterova-nela-liskova-soud-prispevek-facebook-omluva-odskodneni.A220406_140­338_domaci_iri je „duel“ obou frajerek.

Já v tom mám jasno: arciť je Vzteklej bobr velký „svéráz národního lovu“, tak oproti konsulce a Velitelce národní domobrany je alespoň (relativně) zdravá s hlavou, positivně naladěná, a tak. Konsulka a velitelka je depresivní, paranoidní a vůbec a celkově 🤪.

Jak to vidíte vy? 🤷‍♀️

Nejlepší odpověď
Savier

Vzteklej bobr (Olga Richterová).

Ta paní je mi sympatická. Má pěkné tělo a duši.

Další odpovědi
Rokio

Konsulka a velitelka národní domobrany (Nela Lísková).

jepik

Konsulka a velitelka národní domobrany (Nela Lísková).

Dochy

Vzteklej bobr (Olga Richterová).

Pokud bych si měl z těchhle dvou vybrat tak je volba jasná.

aliendrone

Konsulka a velitelka národní domobrany (Nela Lísková).

TWL, tohle je fakticky MIZERNÁ anketa. Vážně tu nevidíš prostor (s ohledem na nabízené možnosti) pro jinou odpověď? 😮

To je v podstatě obdoba ankety „Chcete rozkopnout varle?“ – možnost 1 LEVÉ, možnost 2 PRAVÉ. A konec, vyber si. SKUTEČNĚ bys nebral NĚJAKOU JINOU alternativu?

Hned z první vybirám tu s většíma kozama (i to je TĚŽKÉ dle nabizených fotek rozhodnout), tedy domobranu. 😉

Tonda Káňa

Konsulka a velitelka národní domobrany (Nela Lísková).

Špatná anketa, chybí jiná možnost. Nelíbí se mi ani jedna z nich, hlavně ten pirátskej „kluk“…

Nauč se už dpč dělat ty ankety!!! Fakt mentál…

elkon

Zase špatná anketa, nechceš nikomu nic vnucovat, ale děláš to, protože chybí jiná možnost. A navíc, není žádný problém spojit více fotek do jedné.

Filip84

Savier: O takových babách já říkám, že jsou tak škaredé, až jsou hezké! 😅😎👌

Jenom by musela držet hubu o tý svý politice – víš co! 🙄😅 Protože to by fakt nešlo! 😂

Filip84

aliendrone: Samozřejmě, že nevidím – jedna musí být každému více sympatická, tak nebo tak, taky podle vkusu každýho soudruha: některému skrze kozy, některému „po tý stránce psychiatrický“. 🤷‍♀️😂 Jakákoli jiná odpověď by devalvovala anketu – to by mi tu mohli 🤪 napsat, že se jim více líbí Dolly Buster a Rokio🤪, že se mu líbí nějaká manga. 🙈

Fotek tam máš 100+1 v odkazech: není můj plaisir, že na tento web nejde nahrát, k otázce, více, než jedna fotka. A já musel najít takovou fotku, aby tam byly ty frajerky obě – logicky.

aliendrone

Filip84>>> V tom je ta potíž. Ty máš jasno, jedna se ti MUSÍ líbit vÍc a z toho usuzuješ, že to platí i pro mě. Popravdě – vybral jsme si na základě toho, že čtu zleva doprava a logicky mi padla do oka jako první ta vlevo. Tak triviální odpověď mi přišla slabá, hledal jsem (vymýšlel si) nějaké „lepší zdůvodnění“.

Můžu tedy usuzovat, že ty bys na můj ekvivalent ankety měl jasno (MUSÍŠ MÍT!) a jistě bys věděl, jestli levé nebo pravé. O alternativě bys ani nepřemýšlel. 😉
Jistě máš i jasno, jestli bys raději vstoupil do komunistické strany Litvy NEBO do komunistické strany Lotyšska. Jedna se ti přeci MUSÍ zamlouvat více (ať půjde o jakákoliv kritéria), to je přeci jasné, ne? 😉

No a já bych nebral ŽÁDNOU komunistickou stranu, čímž bych „znehodnotil anketu“. Co nadělám.
BTW – Jsi si jistý s tou mangou u Rokia? Já bych to u něj viděl na HENTAI. 😅😅😅

Filip84

aliendrone: Ne, neusuzuju, že to musí platit i pro Tebe. Můžeš být, třeba, gay. Mohou být, třeba, na Tebe obě mladé. Nebo zase staré (pro takovýho patnáctiletýho otlemence, viď? 😅).

To je nějaký svéráz národního lovu, že vždycky musí všichni dělat všecko? Nejdříve všichni sbírali Céčka, pak fandili na Nagano & kdo neskáče není Čech, pak šili všichni tlamokryty …? Holt, nejkomunističtější národ na světě: všichni musí mít stejně, všechno musí být pro všecky! 😡 Nemusí! 😅

Prostě a jednoduše, když se nevlezeš do nastavených mantinelů, neodpovídej – vybavené! 😀

Filip84

Dochy: Já taky! 😅👌

Pepa25

Není mi jasné, jak líbí? Toto je pokus o něco ála „polička na dnešní večer od Posledního skauta“ https://www.fo­rum24.cz/letni-galerie-posledni-skaut-sbira-ty-nejkrasnejsi-politicky-pro-kazdy-i-mizerny-den neboli jde jen o fyzickou podobu bez ohledu na to, jestli jde o maoistku nebo naprostou pipku, která byla zvolena pro své „přednosti“ ideálně nahoře? Nebo „libí“ celkově?

Filip84

Pepa: Podle vkusu každýho soudruha! 😎👌 A jak si kdo ustele, tak si kdo lehne! 😅😎😂

Ne, tak jako? „Ring volný“, jenom to komunikuj! 👌😅😃

Filip84

Protože do toho se nechci nikomu, nějak, montovat, každý to má trochu jinak. Jak říkáš: někomu stačí ta fysická podoba, mi třeba ne. Ale, v žádném případě, nechci svůj pohled někomu vnucovat, nebo něco podobného.