cappuccino

Libi se vam skinny dziny? Je to hezka moda?

Mne osobne se skinny kalhoty libi, ale jen na lidech, kteri na no maji postavu. Nehorsi jsou na obeznich anebo starsich (bohuzel i muzich), kde se presne rysuje tvar nohou a kolen.

Odpovědi
Mravenec

Ano, nosím je docela často. Ne však ty úplně do mrtě škrtící, to už je extrém.

elkon

Jen na hezkých ženách.

VaclavZeman

Vždy se za ženou, která má upnuté oblečení, otočím. Nebudu lhát. Ale nechápu všelijaké násilníky a znásilňovače, jsou to kriminálníci. Podívat se můžou (i když existuje feministický extrém a teď mě nepochopte špatně, já jsem profeministický, žijeme v jednadvacátém století, proboha, který tvrdí opak), ale dotýkat se osoby, která o to nestojí, rozhodně ne. Děkuju.

Michala11

Takové džiny nic neodpouští a od určité velikosti bych to zakázala šít! Hezké, když je na to postava.

Darcy

já mám ráda ten nový mezityp mrkváče a skinny dokopy. Ale je pravda, že ne každý má na to postavu, a je to potom na škrabku na oči. Zvlášť když si tak 3XL narve superelastické L skinny a vypadá jak panáček Michelin.
Podle mně by skinny velkosti XL a víc už ani neměli vyrábat. Bohužel právě takové ženy je nosí častěji jak ty S-L.
Určite se mi skinny nelíbí na mužích, Ti pak vypadají jak účastníci gaypride..
Snad jen na Daliborovi Jandovi 🍌😁

Filip84

Já je mám rád, takže: líbí. 🙂

Rokio

Nejraději mám klasické džíny bez schválně vytvořených děr. Preferuji modrou barva. Džíny jsou mi pohodlnější než spousta tepláků a rád je nosím i do práce.

zjentek

Na ženách miluji volné ošacení, vzrušuje mě.

Chlapi no comment, ve skiny jsou jako buzny.

Nikyna

Ne

Tomadollar

Líbí se mi na lidech co na to mají postavu. Jinak někdy nechápu proč si někdo ve 30+ stupních ty džíny vezme však se musí spotit jak kdyby odtlačil vlak.

cappuccino

Darcy: Janda by si pred sebe jiste dal kytaru:)!!!