Avatar uživatele
cappuccino

Libi se vam skinny dziny? Je to hezka moda?

Mne osobne se skinny kalhoty libi, ale jen na lidech, kteri na no maji postavu. Nehorsi jsou na obeznich anebo starsich (bohuzel i muzich), kde se presne rysuje tvar nohou a kolen.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Michala11, Filip84, Darcy před 529 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mravenec

Ano, nosím je docela často. Ne však ty úplně do mrtě škrtící, to už je extrém.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Jen na hezkých ženách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

Vždy se za ženou, která má upnuté oblečení, otočím. Nebudu lhát. Ale nechápu všelijaké násilníky a znásilňovače, jsou to kriminálníci. Podívat se můžou (i když existuje feministický extrém a teď mě nepochopte špatně, já jsem profeministický, žijeme v jednadvacátém století, proboha, který tvrdí opak), ale dotýkat se osoby, která o to nestojí, rozhodně ne. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michala11

Takové džiny nic neodpouští a od určité velikosti bych to zakázala šít! Hezké, když je na to postava.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Darcy

já mám ráda ten nový mezityp mrkváče a skinny dokopy. Ale je pravda, že ne každý má na to postavu, a je to potom na škrabku na oči. Zvlášť když si tak 3XL narve superelastické L skinny a vypadá jak panáček Michelin.
Podle mně by skinny velkosti XL a víc už ani neměli vyrábat. Bohužel právě takové ženy je nosí častěji jak ty S-L.
Určite se mi skinny nelíbí na mužích, Ti pak vypadají jak účastníci gaypride..
Snad jen na Daliborovi Jandovi 🍌😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Já je mám rád, takže: líbí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nejraději mám klasické džíny bez schválně vytvořených děr. Preferuji modrou barva. Džíny jsou mi pohodlnější než spousta tepláků a rád je nosím i do práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Na ženách miluji volné ošacení, vzrušuje mě.

Chlapi no comment, ve skiny jsou jako buzny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikyna

Ne

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tomadollar

Líbí se mi na lidech co na to mají postavu. Jinak někdy nechápu proč si někdo ve 30+ stupních ty džíny vezme však se musí spotit jak kdyby odtlačil vlak.

Avatar uživatele
cappuccino

Darcy: Janda by si pred sebe jiste dal kytaru:)!!!

Nový příspěvek