zvonisek

Líbí se vám český seriál Chalupáři?

Mám je moc ráda.

Odpovědi
aliendrone

Vlastně ne, ale zjistil jsem, že spousta mých vrstevníků na něj čučí ráda. Musím přiznat, že i mne přepadne nostalgie, když vidím reálie tehdejší doby (tedy doby, kdy nebyl pro mne problém VYBĚHNOUT po schodech do 7. patra apod.). ;) :D :D

Je to jen můj osobní názor, ale nezdá se vám lidi, že tenkrát jsme ještě měli OPRAVDOVÉ herce (Sovák, Kemr, Menšík, Bohdalová atd.)?
Dneší herci mi přijdou tak nějak nemastní, neslaní – snadno zaměnitelní, prostě bez výrazu, bez náboje … :(

Jo a ještě něco – nedávno v místní pobočce „Intelektuálně prognostického a komparačního úřadu sdělování informací“, kam chodím na Prazdroj a utopence se rozhořel prudký spor o to, KDE se nachází byt Sovákovy rodiny v Praze (1.díl seriálu). Zastávám názor, že jde o paneláky na Pankráci kousek za bývalým Motokovem a hotelem Panorama (kolem ulice Bartákova). Co myslíte vy?

Tomáš Vanka

ne