ibišek

Sledujete seriál Chalupáři? Líbí se vám?

Pro mě je to klasika, relax. A pro vás?

Nejlepší odpověď
panenka

Ano líbí se mi mám i chalupáře na Dvd hodně se vždy u toho zasměju .

Další odpovědi
ten který je

Ano líbí se mi.Jsem také smutný že mnoho výborných herců už nežije.Co je pro mne zajímavé je to,že u toho seriálu rád sleduji pražské ulice tehdá a porovnávám jak vypadají dnes a co kde bylo tenkrát.

rybíz

Je to vynikající český seriál, podle mne asi ten nejlepší. Znám ho téměř nazpaměť, ale vždy se na něj dívám.

Jahoda

Líbí. Je to úsměvný, pohodový film. 😉

aramah

Sleduji a také se mi líbí. Je to uvolňující, Hezké.

mojitek

Mam to nahrany na VHSkach. Muzu se na to divat porad dokola a neomrzi to.Naprosta klasika,inteli­gentni humor,pan Sovak.Neni co dodat.

Džanička

Nesleduji.Nelíbí.

p-e-t

Seriál Chalupář to je proste něco znám to, ale stejně se na to vždycky rád podívám. Když sem dlouho venku a nestihnu je tak si je musím prostě pustit na internetu :)

verka

Nemá to chybu! A když to sledujete na chalupě v malé vesničce, dostane to zase jiný rozměr.

Pepexxx

jo sou best xD