Morčata331

Libi se mi kluk, jak se s ním mám více sblížit?

Ahojte:) jako prvni dekuju vsem co mi odpovi:3 :)
Libi se mi kluk jsem do nej totalne sblaznena :D chodi se mnou do tridy…Docela casto si pisem :D ale takove kraviny…A ode dneska mi lajkuje kazdy muj status na fb :D prosim pomocte jak se s nim vice sbizit? :)

Odpovědi
briketka10

Taky se mi líbí jeden číšník,
ale nelajkuje mi co mám dělat.

Quimby

No jak asi :D
Tak mu můžeš napsat – zeptat se jak se má, co dělá, jaké jsou jeho zájmy, co ho baví… Můžeš se ho zeptat jestli nechce někam zajít. Popřípadě se třeba zeptej na něco ze školy, jako jestli jestli by ti nepomohl s něcím nebo tak něco.
Třeba tě to už něco napadlo, ale bojíš se nebo nechceš říct nějakou blbost, ale jinak to prostě nepůjde, jestli se s ním chceš sblížit tak s ním asi budeš muset i normálně mluvit.

lexx

pozvi ho domů k prohlídce sbírky poštovních známek a pak se uvidí…ne to platilo 50 let zpět ale možná máte podobné zájmy, knihy, sport, muzika, film…

melanie

Plácni ho přes zadek a dej mu hubana!