Supermáán

Líbí se mi jeden kluk.. Je z 8. a řekl, že jsem pěkná, ale nevím jak se ho zeptat jestli se mnou bude chodit..

Líbí se mi jeden kluk.. Je z 8. a řekl, že jsem pěkná, ale nevím jak se ho zeptat jestli se mnou bude chodit.. Nevíte jak to mám udělat.. Děkuju :)

Nejlepší odpověď
www

Jednoduše mu navrhni nějakou společnou aktivitu. Kino, procházku, pomoc s počítačem ap. Pokud bude ihned souhlasit, máš vyhráno a na nic dalšího se nemusíš ptát 😉

Další odpovědi
Braník

Řekni mu,jestli to myslel vážně a že on taky nevypadá špatně a pozvi ho třeba ty

na zmrzku nebo do parku,
na kousek řeči nebo na polárku,
řekni mu vše co si jen myslíš,
že jsi jen nesmělá,trochu se stydíš.

anonymmm

Hlavně to na něj hned nevyhrkni, jdi na něj pomalu, usmívej se něj, prohoď pár slov. Zkrátka bych to nechala na něm, pokud o tebe stojí, ozve se sám.

sexytomáš159

OMG! řekni mu že je taky hezký :D

nonnel

Pozvi ho domu a představ ho rodičům. Dál už to půjde jako po másle.