levny pc…

http://www.al­za.cz/hp-pavilion-500-002ec-d456790.htm nasel jsem ho na alze mam dotaz unese to watch dogs na stredni nebo velkou grafiku nebo batlfield 3 a nevite proc je tak levnej ?
Doplňuji:
mimochodem unese to bf 4 ? ale kdybych si stahl filmy tak ja je pak mazu az je shlidnu a pecka nestahuju existuji stranky a jinak co mas za grafarnu ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Porovnejte si doporučené požadavky na hru s tím, co počítač nabízí. Je tam výborný poměr cena/výkon. Ale zase bych o levném počítači nemluvil.

Další odpovědi
cochee

Myslím, že cena odpovídá tomu železu + OEM licenci na Win 8. WD i BF3 to asi utáhne, ale protože jde o OEM graf. kartu, nejsou nikde pořádné benčmarky, karta se jinak řadí do střední výkonnostní třídy.

SmallDevill

Po pravdě, i moje krysa má vyšší výkon… :D Kup si co chceš, ale příště to trochu víc přibliž. ;)

Co se PC týká, tak patří do aktuálně asi střední třídy, zítra bude v nižší střední. Tomu se ale neubráníš… Hry, které píšeš ti to utáhne, to se neboj, ale s novějšími verzemi si už poradí těžko… Uvidíš sám. Postahuješ Pčko, filmy a Battlefield 4 už nenajde místo… Bude potřeba Upgrade… Ale je to specifické pofle potřeb.. ;)