léčili jste se na žaludeční vředy a jak dlouho lečba trvá?

Nejlepší odpověď
martina1

Neléčila a jednoznačně určit délku léčby nejde.Každý má individuální průběh a záleží v jakém stádiu je vřed podchycen.V každém případě je namístě dodžovat šetřící dietu i po odeznění akutních příznaků.Vyvarovat se alkoholu a většině léků,především analgetik,které nepůsobí blahodárně na stěnu žaludku.

Další odpovědi
Bunnik

Nějaká akutní léčba (v ČR nejčastěji Helicid a dieta) je otázkou měsíců (validní výsledky ovšem ukáže až kontrolní gastroskopie) ale jak už bylo správně řečeno, na žaludek je třeba dávat pozor i potom.

Michal

Neléčil.Léčba bude trvat jistě individuálně ,podle stavu pacienta.Není lepší této nemoci předcházet? Asi je to naivní otázka......