tereza119

Doporučíte kvalitní tetovací studio v Brně?

Tato otázku tu je již položena, ale pro aktualizaci (mnoho věcí se mohlo změnit) pokládám znova. Hledám nějaké odzkoušené studio v Brně, nabídek spousta, ale jít někam jen tak se mi nechce. Máte nějaké zkušenosti, prosím?

Odpovědi
anonym

Podle recenzi v Brně asi Tattoo Dragoon, ale bejt tebou, tak obětuji 300 Kč a dojedu si do Prahy (Hell, Skinlab, One Love, Inkdividual, Los Keros, Inkoust), mám potetováno 60% těla a 100% spokojenost.