Nazzdar

Který z níže uvedených počítačů byste mi doporučili na střih videa a Adobe After Effects?

Potřeboval bych počítač na střih videa a na program Adobe After Effects.
Vybral jsem tyto čtyři:
https://www.al­za.cz/porovna­ni.htm?c=NB120­a4b9;NB119g6o;NA651a25;
https://www.e­lectroworld.cz/a­sus-gl752vw-t4223t-notebook

Který z nich je podle Vás nejlepší?
Děkují každému za odpověď.

Odpovědi
cochee

Leopard.
Všechny 4 notebooky se liší pouze v drobnostech, například jsou osazeny úplně stejným mikroprocesorem. Pro Leoparda hovoří osazení 16 GB RAM, ostatní modely mají jen 8 GB. Zase Asus z Electroworldu má hybridní disk, ale jeho plotnová část je pomalejší než plotnové disky notebooků z Alzy (otáčky). Asus z Alzy nemá předinstalované Windows.

McArthur

Notebooky nejsou vhodné na střih videa, tím bych začal. Když už nemáš jinou možnost, tak ber to, co Ti nabídne Intel Core i7, co možná největší RAM (16 GB považuj za minimum), 2 disky z toho alespoň jeden SSD, grafiku nVidia Quadro nebo ekvivalent od AMD, Windows 10 Pro nebo iOS.