zjentek

Který tělocvičný prvek máte nejraději?

Anketa je tady kratičká, takže bez ankety..

Hmm, tak zatím to vypadá, že i anketa by bejvala dost dlouhá ;(

Nejlepší odpověď
anonym

Leh, to dá rozum, v mém věku.
_____________­___________
gecco, ba naopak, dříve jsem vystartoval, i přes potíže, abych mohl odepsat na takovou skvělou anketu, vlastně neanketu. 😁

Další odpovědi
quentos

zvedačku půllitru

gecco

Leh…
Bezdebatne…
😉
_____________­_____________
Barbakane – lehl's o pár sekund rychleji…
😉

Lamalam

Vzhledem k mému nízkému věku je to leh.

anonym

Nevím jak to napsat …kliky?ale s tím, že pod spodní půlkou těla musí být jiná půlka těla s nohama do V

briketka10

Spánek a gaučing 😁

anonym

Čelem vzad!Sprosťáku jeden.

anonym

kotoul letmo, shyby na hrazdě

led

sed – sedieť na doskách slávy v telocvični, nemusím sa namáhať ruky a nohy nebolia

BANAN93

tělocvik mě bavil celkově – míčové hry – ale prvek asi výmyk na hrazdě, podmet, veletoč

muffinka

No já ráda skakala na trampoline ale to asi cvyk není:)@

briketka10

gecco

Já už taky nemám palečky :((

gecco

Pumíku – ´a tergo´??
😉

gecco

Lamalam – „vzhledem k tvému nízkému věku“ – bych předpokládal, že budeš/te – pokud jde o polohy, vynalézavější…
😉
Sááákra – ´nekopíruj/te´ nás, stařečky…
😉

Lamalam

Měla jsem na mysli pouze spánek, nikoliv vaše „stařecké“ prasárny.

gecco

😉

zjentek

Pumík- jojó, život není peříčko

zjentek

Lamalam- ještě nikdy se mi to nestalo, ale už nemám body, bohužel ..jinak skvělá logická odpověď.

Lamalam

zjentek – body neřeš. Mě se to stává pořád.

anonym

Vy toho nemáte víc ve výbavě, hihi.

zjentek

nó ..aby sis necvrkla na monitor