Evasky

Který tablet by jste mi doporučili do 2000 Kč?

Přemýšlela jsem nad GoClever Tab R76.2.Na tabletu chci hrát hry, podívat se na film, něco si vyhledat na internetu nebo udělat referát do školy.
Doplňuji:
Prosím nepište mi, žádný. Já si můžu dovolit pouze do 2000 Kč. Napište typ tabletu, který je z těchhle nejlevnějších nejlepší. Děkuji.

Nejlepší odpověď
huxa

Žádný. V této cenové kategorii se prodávají jen svítící desky na krájení salámu. Jestliže chceš tablet na hry, plynulý internet a filmy, musíš sáhnout hlouběji do kapsy- alespoň pro 4 tisíce.
Doplňuji:
Jak jsem napsal, za tyto peníze koupíš pouze svítící desky ke krájení salámu.
Tablet není nezbytný, určitě jej na tvé škole nevyžadují, popř. v práci. Jestliže mermomocí chceš tablet za levno, koukni se v bazarech.

Další odpovědi
Bedy

Tablet do 2 tisic neseženete – naorosto souhlasim s huxou. Přidejte si +/- 3 tisice a pak se teprv lze bavit o tabletu, ktery aspon chvili vydrži a nebude poomalý, sekavý a na světle bude displej taknějak viditelný.

Nicméně za tyhle peníze se už da koupit netbook, který je lepší jak tablet. A do školy vůbec je netbook ideální volba.

marci1

Možná spíše Prestigio MultiPad.

Zdroj: http://tablety­.heureka.cz/po­radna-otazka/220717/

mosoj

Žádný.

pawouczech

Zkuste mp.cz