Rokio

Který sport vám jde úplně nejhůře z těch, které jste alespoň jednou zkusili?

Pokud jde o mě, tak jsem jednou zkusil balet a zjistil jsem, že v tom jsem naprostý antitalent.

Jaký sport jde vám nejhůře z těch, které jste si alespoň jednou vyzkoušeli?

Nejlepší odpověď
jirka F

Nikdy mě nešel fotbal jednou jsem na útlak táty že fotbal je jediná hra kde se člověk hýbe šel do kroužku fotbalu který jsem musel za týden ukončit nešlo mě to tuto hru i ze srdce nenávidím (protože hráči kopnou do míče všichni jak blázni běží za míčem kopnou pak asi za 15 minut vstřelí do branky) tato hra mě prostě nešla a také není podle dost akční.

Další odpovědi
anonym

Hokej. Nechtěl jsem tenkrát trhat partu s kámošema a tak jsem se k nim taky přidal. Po pár tréninkách jsem přestal chodit. Stejně bych nebyl moc dobrej, ale byla to zábava. Takové judo jsem pak dělal dlouhodobě.

ivzez

Balet není sport.

Mně šly všechny sporty, které jsem zkoušela (asi jsem měla talent
nebo správný odhad pro výběr toho, co mohu zvládnout).

Ale nikdy jsem se nenaučila výmyk a šplhat → na tyči ani na laně.
[To ale nepovažuji za sport, šlo o tělesnou výchovu ve škole.]

talka

Plavání.
Přesto že jsem absolvovala plavecký kurs, nezvládla jsem zkoordinovat dech s tempy.

Drap

Skoky do vody mi nejdou vůbec. Možná to bude tím, že neumím plavat.