Avatar uživatele
anonym

Který obchod na potraviny je podle vás nejlevnější? -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, dědapetr, dougie, janesis před 4712 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Domnívám se, že poměrně levný je Globus.

Jinak v každém marketu jsou některé potraviny levnější než jinde, nebo naopak.
Tím se určité rozdíly vyrovnávají. Záleží, co kupujete. Markety si hlídají ceny, přece musí všechny vydělat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dougie

Kaufland :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

V Brně slevněnky,to jsou obchody které prodávají zboží s končící dobou spotřeby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janesis

taky si myslím,že kaufland:)
ale všimla jsem si,že se akční nabídka ve městech liší podle počtu obyvatel..ve větším městě je ta určitá věc v akci i 10kč levnější, já bohužel mám blíže to menší město :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Ve Vyškově určitě Kaufland a nejdražší Albert.Tam se vždycky jen naštvu, když tam omylem zajdu.Stejný chleba ze stejné pekárny v Albertu o 5 korun dražší proti Kauflandu v běžné ceně, ne akční.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katusa

Asi souhlasím s Kauflandem, ale nedávno jsem vysledovala v letácích, že funguje jakási řetězová reakce mezi supermarkety u jednotlivého zboží: např. je- li ve slevě cukr v Albertu, je příští týden např. v Kauflandu, další např. v Intersparu…ale v tomhle období třeba pivo ve slevě není…Prostě slevy jsou v jednotlivých řetězcích aplikovány na podobné zboží, proto je ve finále jendo, kam jdete. Navíc připočítáte- li k nákladů, benzín, který byste projeli při přejížděním mezi supermarkety tak stejně neušetříte

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fun1k

Nehledět na cenu, ale na kvalitu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

nejlevnější je ten nejbližší – protože to, co ušetříte na všech těch výhodných nabídkách a slevách, zase projezdíte buď autem nebo městskou
a věřte, oni si konkurenci taky hlídají a pak žádné velké rozdíly v cenách nejsou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
struzzo

Podle mě Lidl. Mají vychytaný marketing, který se dostane fakt ke spoustě lidí. V jejich případě je co propagovat, protože jejich zboží bývá vážně nejlevnější. Jejich úspěch a expanze však netkví jen v nízké ceně. Článek, který skvěle popisuje, za čím se skrývá úspěch těch nejúspěsnějších značek, najdete tady > http://www.mar­ketingovenovi­ny.cz/uspech-top-znacek-nese-nazev-detailni-planovani-marketingove-kampane/

před 2365 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek