Který obchod na potraviny je podle vás nejlevnější? -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Domnívám se, že poměrně levný je Globus.

Jinak v každém marketu jsou některé potraviny levnější než jinde, nebo naopak.
Tím se určité rozdíly vyrovnávají. Záleží, co kupujete. Markety si hlídají ceny, přece musí všechny vydělat.

Další odpovědi:

Pokročilý

Kaufland :)

Zlatý

V Brně slevněnky,to jsou obchody které prodávají zboží s končící dobou spotřeby.

Pokročilý

taky si myslím,že kaufland:)
ale všimla jsem si,že se akční nabídka ve městech liší podle počtu obyvatel..ve větším městě je ta určitá věc v akci i 10kč levnější, já bohužel mám blíže to menší město :)))

Bronzový

Ve Vyškově určitě Kaufland a nejdražší Albert.Tam se vždycky jen naštvu, když tam omylem zajdu.Stejný chleba ze stejné pekárny v Albertu o 5 korun dražší proti Kauflandu v běžné ceně, ne akční.

Bronzový

Asi souhlasím s Kauflandem, ale nedávno jsem vysledovala v letácích, že funguje jakási řetězová reakce mezi supermarkety u jednotlivého zboží: např. je- li ve slevě cukr v Albertu, je příští týden např. v Kauflandu, další např. v Intersparu....ale v tomhle období třeba pivo ve slevě není...Prostě slevy jsou v jednotlivých řetězcích aplikovány na podobné zboží, proto je ve finále jendo, kam jdete. Navíc připočítáte- li k nákladů, benzín, který byste projeli při přejížděním mezi supermarkety tak stejně neušetříte

Pokročilý

Nehledět na cenu, ale na kvalitu.

Bronzový

nejlevnější je ten nejbližší - protože to, co ušetříte na všech těch výhodných nabídkách a slevách, zase projezdíte buď autem nebo městskou
a věřte, oni si konkurenci taky hlídají a pak žádné velké rozdíly v cenách nejsou

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 414
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.