Plyšák

Věříte nakupování v Polsku?

Spousta lidí se Polska štítí, co se týče nakupování potravin, a někteří říkají, že Poláci si pro sebe nechávají to dobré, nezkažené a k nám do Čech posílají ten „odpad“ a z toho pak vznikají řeči, že nakupovat v Polsku je špatné… co si o tom myslíte vy? :)

Nejlepší odpověď
Drap

To cop píšeš je nesmysl. Poláci nám jen posílají to co si objednáme. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že s nakupováním v Polsku mám jen dobré zkušenosti. Konkrétně potraviny jsou chutné , zdají se i kvalitní a cenově výhodnější.

Další odpovědi
klumprt

Naopak, posílají-li Poláci do Čech odpad, vyplatí se nakupovat v Polsku, ne? 🙂

Nebál bych se polských potravin. Jednotlivé excesy (např. sůl) jsou možné, ale myslím, že zobecnit to na všechno, co jde z Polska, není moudré. Člověk si musí umět vybírat a nekupovat jen to nejlevnější.
Ostatně největší a nejtragičtější exces s šizením surovin vznikl u nás v Česku. A odneslo to i několik Poláků.

briketka10

Některý oblečení je podřadný pravda, ale co se týká
různých rybiček a těch laskomin co tam lidi pořád jezdí
nakupovat, tak ty podřadný nejsou. Jé, jak já miluju ty
jejich pečenáče mňam, mňam, mňam a malilinkatý rybky
Hmm 😁

A ty aféry co byly tady u nás v ČR ty se snad už vyřešily 😁

gecco

To je strašnej blábol…
😁
Ale je fakt, že polské potraviny u nás nekupuju – ne proto, že bych se jich bál a nebo štítil – ale proto, že chci podporovat české producenty.

anonym

Souhlasím s Drapem. Jezdím do Polska už spoustu let, nakupuji a nikdy jsem nebyl nespokojen. A pokud chci koupit něco s Polska u nás, navštívím Lidl a určitě si vyberu podle své chuti! Ty narážky, jako je posypová sůl, salmonelóza a další, neberu v potaz.

lexx

furt platí předsudek že zahraniční je lepší…nakupuji v Polsku od revoluce, na tržnici i v krámu a nemám připomínek k jakosti, výběr a obsluha dobrá, platit možno v Kč případně výrobek bez remcání vymění za nový kus…naopak Poláky potkávám u nás v Bille, Kaufu i Tescu

anonym

Myslím si,že je na tom dost pravdy,že v Polssku dělají dost špatných potravin.
Nenakupuji tam a ani bych nenakupoval,ne­kupuji ani polské výrobky u nás.
Nesouhlasím s Drapem a ani s Barbakanem.
Polsko mi připadá jako evropská Čína.
Pokud těm potravinám věříte,přeji dobrou chuť.Hnusy,sal­monely a podobné sajrajty.
http://life.ih­ned.cz/jidlo/c1-56762880-proc-jsou-polske-potraviny-tak-levne-je-za-tim-byznys-bez-skrupuli-i-zaliba-v-nizkych-cenach

Lamalam

Víš jak funguje zahraniční obchod? Poláci k nám posílají zboží v takové (ne)kvalitě a ceně, jakou si naši dovozci objednají a kterou je český spotřebitel ochoten koupit. V Poílsku jsem na nákupech nikdy nebyla, ale nebála bych se tam něco koupit, stejně je většina výrobků z Číny.

briketka10

Jo, protože tam kam jezdím je na pultech víc
těch hadrů než těch potravin, proto jsem o
nich napsala ony jsou totiž skoro stejné, nebo
podobné těm co nabízejí tady u nás Vietnamci.

briketka10

Jugare

Proč sem dáváš odkaz na článek takhle starej
26. 7. 2012 17:46 (aktualizováno: 6. 5. 2013 16:10) ?

anonym

Protože ty neodpovídáš na otázku tak jak máš:
Některý oblečení je podřadný