Pokročilý

Věříte nakupování v Polsku?

Spousta lidí se Polska štítí, co se týče nakupování potravin, a někteří říkají, že Poláci si pro sebe nechávají to dobré, nezkažené a k nám do Čech posílají ten "odpad" a z toho pak vznikají řeči, že nakupovat v Polsku je špatné... co si o tom myslíte vy? :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To cop píšeš je nesmysl. Poláci nám jen posílají to co si objednáme. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že s nakupováním v Polsku mám jen dobré zkušenosti. Konkrétně potraviny jsou chutné , zdají se i kvalitní a cenově výhodnější.

Další odpovědi:

Stříbrný

Naopak, posílají-li Poláci do Čech odpad, vyplatí se nakupovat v Polsku, ne? :-)

Nebál bych se polských potravin. Jednotlivé excesy (např. sůl) jsou možné, ale myslím, že zobecnit to na všechno, co jde z Polska, není moudré. Člověk si musí umět vybírat a nekupovat jen to nejlevnější.
Ostatně největší a nejtragičtější exces s šizením surovin vznikl u nás v Česku. A odneslo to i několik Poláků.

Zlatý

Některý oblečení je podřadný pravda, ale co se týká
různých rybiček a těch laskomin co tam lidi pořád jezdí
nakupovat, tak ty podřadný nejsou. Jé, jak já miluju ty
jejich pečenáče mňam, mňam, mňam a malilinkatý rybky
Hmm :-D

A ty aféry co byly tady u nás v ČR ty se snad už vyřešily :-D

Zlatý

To je strašnej blábol...
:-D
Ale je fakt, že polské potraviny u nás nekupuju - ne proto, že bych se jich bál a nebo štítil - ale proto, že chci podporovat české producenty.

Zlatý

Souhlasím s Drapem. Jezdím do Polska už spoustu let, nakupuji a nikdy jsem nebyl nespokojen. A pokud chci koupit něco s Polska u nás, navštívím Lidl a určitě si vyberu podle své chuti! Ty narážky, jako je posypová sůl, salmonelóza a další, neberu v potaz.

Stříbrný

furt platí předsudek že zahraniční je lepší...nakupuji v Polsku od revoluce, na tržnici i v krámu a nemám připomínek k jakosti, výběr a obsluha dobrá, platit možno v Kč případně výrobek bez remcání vymění za nový kus...naopak Poláky potkávám u nás v Bille, Kaufu i Tescu

Myslím si,že je na tom dost pravdy,že v Polssku dělají dost špatných potravin.
Nenakupuji tam a ani bych nenakupoval,nekupuji ani polské výrobky u nás.
Nesouhlasím s Drapem a ani s Barbakanem.
Polsko mi připadá jako evropská Čína.
Pokud těm potravinám věříte,přeji dobrou chuť.Hnusy,salmonely a podobné sajrajty.
http://life.ihned.cz/…

Zlatý

Víš jak funguje zahraniční obchod? Poláci k nám posílají zboží v takové (ne)kvalitě a ceně, jakou si naši dovozci objednají a kterou je český spotřebitel ochoten koupit. V Poílsku jsem na nákupech nikdy nebyla, ale nebála bych se tam něco koupit, stejně je většina výrobků z Číny.

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

Jo, protože tam kam jezdím je na pultech víc
těch hadrů než těch potravin, proto jsem o
nich napsala ony jsou totiž skoro stejné, nebo
podobné těm co nabízejí tady u nás Vietnamci.

Zlatý

briketka10

Jugare

Proč sem dáváš odkaz na článek takhle starej
26. 7. 2012 17:46 (aktualizováno: 6. 5. 2013 16:10) ?

anonym

Protože ty neodpovídáš na otázku tak jak máš:
Některý oblečení je podřadný

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 411
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.