Rokio

Který je nebo byl nejhezčí prezident ČR?

Podle mě jednoznačně Petr Pavel.

Nejlepší odpověď
annas

jiný názor

Už jsem několikrát uváděla, že za nejhezčího našeho presidenta byl považovaný president Antonín Novotný,

Jinak má každý jiný vkus a vnímá krásu různě, takže nezáleží na mně, koho označím, ale na tom, koho si vyberete vy. Krása přece vyzařuje zevnitř. Vnější je pomíjívá.

Další odpovědi
cappuccino

jiný názor

Pokud by se prezidenti volili podle vizaze, nepotrebovali bychom volby. Stacilo by, kdyby se kandidati prosli po predvadecim mole, jako modelky:)
Pravdou je, ze spousta lidi, at uz u nas nebo jinde (hlavne v Americe), nevedi o politice vubec nic, ale voli podle toho, jak politik vypada! Podle toho to ale taky dopada!

Kryšpín

jiný názor

Krásný Tony co deset let odmítal Sovětské rakeťáky, kdežto soudruh Dubček a spol. zvládl umístění jaderných zbraní za půl roku a 90% národa mu ještě nadšeně tleskala.

Kelt

jiný názor

Nepsal bych nejhezčí, to se u mužů a zvláště starších, moc nenosí. Mělo by být nejsympatičtější. No a pak záleží na tom, zda vzhled, projev a pod. Na všechny bych měl škatulku, kam každého zařadit.

paul1

Petr Pavel

Samozřejmě že Petr Pavel, to je sekáč.

led

jiný názor

Pokiaľ hodnotíte a volíte podľa obalu, tak papierový obal na vajíčka je krajší.
Nie je dôležité ako vyzerá prezident, pokiaľ dokáže reprezentovať štát a zvládne povinnosti prezidenta štátu. Ale, či je to holobriadok alebo so špeciálne „reprezentačne“ upraveným zátiším tváre, je mi šumafuk. Napríklad T.G.M. bol vzhľadovo predstaviteľom dôstojných profesorov. Beneš – klasický úradník… Ak pozriete galériu všetkých Československých a Českých prezidentov pre každého tvár nájdete charakter niektorého povolania.

zjentek

jiný názor

V. Klaus zase vyzařoval takové teplo.

novkladislav

jiný názor

Gustav Husák, něco v něm bylo a ta přirozenost se u něj dala krájet, ale LGBT komunita asi zvolí „hadrfousa“

Mesiáš

jiný názor

Nejlepší by bylo vybrat za prezidenta mladou krásnou vysokoškolačku ve věku od 25 let do 30 let.

aliendrone

jiný názor

Myslím, že Toník Novotný vyhrál svého času nějakou anketu (v časáku pro ženy) o nejhezčího vyrcholového politika Evropy. 🙂

jirka F

Václav Klaus

marci1

Povídá se, že byl Antonín Novotný na valném shromáždění OSN v 60. letech zvolen nejkrásnějším prezidentem, a tak se mu mezi lidmi začalo přezdívat „schöne Tony“, krásný Tony.
https://edu.ces­katelevize.cz/vi­deo/4320-nejkrasnejsi-prezident-antonin-novotny
😄