Lenka___

Proč byl zavražděn Kennedy?

Myslíte že je to kvůli jeho snaze zrušit FED a tisknout skutečné státní peníze?

Nejlepší odpověď
led

Jedna z konšpiračných variant.
Pravú príčinu sa zjavne nikdy nedozvieme. Najpravdepodob­nejšiu oficiálnu čoskoro, už v roku 2038, až uplynie 75 rokov od atentátu (vtedy je predpoklad, že priami účastníci už nežijú).
Skutočnou príčinou je rozhovor v nemenovanom Dallaskom výťahu, keď sa John pýtal svojej manželky „Dalas?“ a ona odpovedala „Nedala“. A čo čert nechcel, liftboy, jemne nahluchlý, prezradil ich rozhovor miestnemu Big Bossovi „on sa pýtal ´a čo Dallas? ´ a ona na to pohoršene odvrkla ´No, Dallas..´ veď oni nás chcú zničiť Šéfe…“ Big Boss sa zhrozil „ochraňuj nás, Bože“ a verný Capo dal príkaz „odstráňte ho, boys“. A pešiaci splnili príkaz, zastrelili Johna, že to bol J.F.K. sa dozvedeli až z médií a pravý John naďalej vymetal miestne bary aj so svojou menželkou.
Ano Lenka___ toto je skutočná pravda o príčine atentátu

Další odpovědi
Emefej

Za 50 let to nikdo na světe hodnověrně nevysvětlil. Myslíš, že tady na to najdeš pravdivou odpověď?

Reezo

byl zabit kvůli tomu, že byl poslední prezident, který bojoval veřejně za USA. Člověk který chtěl napravit všechny chyby co USA udělala. Navíc chtěl, aby stát ovládal banky a ne aby banky ovládali stát.

Jsemtady

Verim tomu, kdyz vezmes kam se s fedem dostali, do jake zumpy .. jo je to mozne.