Bronzový

Který automobil i bazarový je nejtrvanlivější podle vás?

který osobní auto podle vás v praxi obvykle vyžaduje nejméně servisních zásahů (výdej peněz za servis) při údržbě doporučené výrobcem, které jsou kvalitní nerozbíjivé, nejméně se opotřebovávající modely, které se ještě vyplatí koupit i ve spolehlivém bazaru (aaa auto, auto esa..) v dobré kvalitě

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokud jde o auto - neporadím ti (nepíšeš ani k čemu bys je potřeboval)...
Ale pokud považuješ AAA či ESA za "spolehlivý autobazar", jsi hodně naivní a vřele ti doporučuju si ke koupi auta vzít odborníka a auto, o něž budeš mít zájem, si PŘED KOUPÍ, prověř nejen u Cebie ( http://www.cebia.cz - cena není zase tak hrozná), ale i prohlídkou v nezávislém autorizovaném servisu...!

Další odpovědi:

Zlatý

V aaa a esa bych si nekoupila ani koloběžku:-)))

Nejde moc o značku, jde o štěstí a o to jak se předešlý majitel o auto staral.

Vyplatí se Škodovky, mají levné díly. Nevyplatí se japonské auta:-((
Doplňuji:
Spíš se vyplatí tzv. tříletá auta, ty z operačního leasingu:-)

Bronzový

Áčka mají obecně špatnou pověst. Kamarádka s nimi má velmi dobrou zkušenost.
Pořídili Forda Fokuse, ještě se neohřál - 3 dny (prodejcel byl v tísni) za 200 tisíc a po 2 letech (7/2014) vykoupili zpět za 160. Bez problémů, pomohli, zařídili vše.
Ostatní viz. zzzzz i mowla

:-DDD...."Jeremy dokazuje, proč je Škoda Yeti nejlepší auto na světě"...
http://www.youtube.com/…
http://videa.seznam.cz/…

Bronzový

Na adresu JAKÉHOKOLIV autobazaru-ŽÁDNÝ není spolehlivý.I když pkd bychom viděli statistiky tam možná jako nejlepší opravdu budou ty Áčka (Je totiž zásadní rozdíl v prodeji stovek aut měsíčně a prodeji tak dvou aut za měsíc!!!)
Všeobecně zde v česku jsou všechná teda téměř všechna "bazarová auta" spolehlivá,protože snad 90% je po důchodci nekuřáku s malým km proběhem!!!Hlavně okty a golfy "na hlínáchmf metle a tédéíčku"
Všeobecné tvrzen "Škodovka=nejlevnější díly" již dávno neplatí možná na dosluhující řadu 105,120 a Fa/Fe možná ale Fábie,octy.... to již neplatí!
Všeobecně jako jedno z nejspolehlivějších je Toyota Corolla!!!
Jinak já osobně raději koupím auto s půl megy na tachu ,ale za to "Voňavku"- OPEČOVÁVANÉ auto!!!Ano totiž záleží jak se majitel k autu choval!

Stříbrný

O ááčkách jsem slyšel mnoho negativních poznámek, ale nějak si nevzpomínám, že by mi někdo popsal nějakou konkrétní osobní negativní zkušenost. Sám jsem u nich koupil Cordobu, ve které jsem za 6 let dodneška najezdil 100000 km v klidu, bez velkých závad (že jsem měnil např. spínač brzdového světla a čistil zarezlou hřídelku ve stěrači nepočítám za vážné problémy).
Možná jsem měl mimořádnou kliku. Pořád ale ááčka na mě působí důvěryhodněji než nějaký polozloděj v adidaskách s náušnicí v uchu (moje představa běžného bazaristy).
Co se aut týče, tak bych měl trochu obavy u oktávek, passatů a podobných, protože je o ně velký zájem a proto se s nima hodně šidí a shit se prodává jako voňavka. Jinak je to podle mě víceméně jedno. Dneska jsou auta na srovnatelné úrovni, co se kvality týče. A je to jenom o štěstí, protože pokud byl bývalý majitel dobytek, tak byl schopen zprasit i kvalitní auto.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.