terry

Které zapálení olymp.ohně se vám nejvíce líbil?

U mně stále vede zapálení pomocí střely, tuším z kuše. To bylo skvělý.
Doplňuji:
Když nevíte, které se vám líbí nejvíc, to londýnské se vám líbilo?
Mně moc 🙂.

Nejlepší odpověď
www

Sice občas některý sport sleduji, ale ani trochu nemám rád velkolepé šou. Čím bombastičtější, tím horší.
Takže žádné mne nijak zvlášť nenadchlo, letos jsem se proto ani nedíval.

Další odpovědi
Jájá...

Mně se líbilo to Londýnské. Bylo v něm hodně symboliky. Okvětní plátky – každá země měla svůj a pak se spojily v jeden. Mladí sportovci zapalovali oheň společně. A o tom OH jsou. :)

DAM

Zcele jednoznačně letošní Londýn 2012. Bylo to lepší než v jakékoliv představě