adelka 13

Která stylus propiska by byla ideální pro můj tablet?

Ahoj
sháním stylus propisku, která by byla kompatibilní s mým tabletem Huawei MediaPad T1 8.0 Pro. Chci si ji objednat přes internet ale nechci riskovat, že si objednám něco, co v budoucnu vůbec nevyužiji. Proto se ptám vás, kdo s tím má nějakou zkušenost. A jestli je propiska, která je kompatibilní se všemi tablety, tak která to je? Opravdu s tím nemám moc zkušenost, tak mě prosím hned neoznačujte za primitivního šimpanze :D

Odpovědi
petr1389

Jakejkoliv stylus pro kapacitni display, ty s tou „gumovou kouli“ ale prace s tim je utrpeni