Avatar uživatele
HenryFonda

Které mobilní aplikace používáte?

Whatsapp,Skype,Vi­ber,Snapchat nebo jiné?…děkuji

Zajímavá 0 před 1579 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nejvíc oceňuji „Můžu to zvednout?“, protože co ji používám, už mě nikdo nepatřičný neotravuje. Také využívám krokoměr, kompas a něco málo by se ještě našlo. Třeba nějakou mapu, když jezdíme po Šumavě na kole. Žádné hry, facebook a podobné hlouposti.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tw!st

Pokud nepočítám systémově zabudované aplikace jako fotky, mapy, počasí, tak to bude: Facebook, Instagram, Messenger, bankovnictví, Netflix, Google překladač, Twitch, Duolingo, Google disk, MyFitnessPal. Mnoho dalších, ale tyto jsou nejčastější

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Žádné, nemám chytrý telefon.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Nejvíce aDrake – navigace. A pak hromada dalších: PitPoint, Waze, Messenger, Viber, Facebook, Gmail, Chrome, Google translator, Booking.com, AirBNB, BlaBlaCar, Revolut, GCC a Code tables, FAR on Droid, IDOS, DPMBinfo, Regiohet, Flixbus, a občas něco dalšího

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Různé: Chrome/Firerefox, Gmail, Mapy/WAZE/Google Earth turistické offline mapy seznamu, Files pro přenosy souborů a správu úložiště, Google Fotky a Touch retour, Meteor, Youtube a Youtube Studio, LibreTorrent, Uber/Bolt/Liftago, iTesco, Jízdní řády, WPS Office, Kalendář samozřejmě + Sectograph widget, Poznámky Keep, AirDroid pro přenosy souborů mezi počítačem a PC a pro vzdálenou správu telefonu z PC, aplikace české pošty a zásilkovny pro připomínání zásilek k vyzvednutí, aplikaci heureka, bankovní aplikace mbanky a revolut, portmonku pro centrální evidenci věrnostních karet abych je nemusel tahat s sebou, Google Pay pro platby telefonem místo platební kartou, CamScanner se hodí pro skenování vícestránkových dokumentů do PDF, Android Tv ovladač pro ovládání televizoru mobilem, iVysílání, Kodi, mujRozhlas, Fing pro okamžité monitorování provozu na WIFI síti, Speedtest pro měření rychlosti připojení, Google Fit jako krokovač a monitor pohybu, Google překladač schopný překládat cizí text pouhým namířením kamery na ceduli či stránku textu, Family Link pro správu přiděleného času u dětí, přeci jen nechceme aby do toho koukali déle než hodinu denně (po vyčerpání toho limitu je telefon do dalšího dne bez her), … atd atd … komunikátory ani nezmiňuji to je takové nutné zlo, člověku by stačil jeden ale musí mít viber, snapchat, whatsapp, telegram, signal, skype, hangout a kdovi co jeste používají jeho přátelé, což samozřejmě neovlivní.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

V telefonu jsem samozřejmě měla fotky, mapy, kalendář, počasí… Ale ze stažených mám Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp, Viber, Skype, Shazam, Snapchat, Gmail, IDOS, Snapseed, internetové bankovnictví, NikeRun, EarthCam, YR, Booking, KVIG, Jazz radio, HGO GO… Je toho fakt požehnaně, když to vidím vypsané. Mám tam ještě nějaká rádia, obchody, nějakou tu hru pro stav nouze. Jinak nehraji, nebaví mě to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anonym*

Klasika – Messenger, Facebook

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Když nepočítám hry, tak mám Facebook a Instagram, které si zapnu tak jednou do týdne. Poté také Messenger, který používám. A výjimečně využiji Whatsapp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Facebook, Messenger, Instagram (občas), Pohádky, Cointiply a PC hry: Evropská říše 2027, Heroes and Magic, Vampire Fall: Origins a dvě Sword and sandals.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

GeoGebra

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jen abych „splnil“, tak WhatsApp, tyhle věci nerad sděluji.
Píši proto, že bych rád věděl od Arne1 v čem překonává aDrake (důvod používání) appku Waze (jsem ohledně aplikací extrakonzerva, aDrake ani neznám, Waze mám – v čem je aDrake lepší)?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek