karbilka

Existuje nějaká aplikace do mobilu, kterou lze používat při běhání či procházce a člověk nemusí mít zapnutá data?

Zdravím,

existuje nějaká aplikace do mobilu, kterou lze používat při běhání či procházce a člověk nemusí mít zapnutá data? například podle GPS ? Nemám ve svém mobilu internetová data, funguji pouze na wifi, takže to pak nemůžu používat. Dneska chtějí všechny aplikace přístup na internet. Stahovala jsem aplikaci, která funguje na GPS – podobně jako navigace, ale tam mi stále vypadával signál.

Díky moc za rady

Zná někdo něco?

Odpovědi
Hlada

Při běhání můžeš používat jakokoli aplikeci bez připojení k internetu. Pohyb mobilu nevadí.