Zvědavý

Které jogurty, musli, cereálie nebo jiné potraviny jsou bohaté na vlákninu, sacharidy a chudší na bílkoviny?

Potřeboval bych doplnit právě vlákninu a sacharidy a naopak omezit přísun bílkovin. Máte nějaké zkušenosti, nebo tipy?
Děkuji.

Odpovědi
Ametyst

Určité vynechat jogurt, to je čistá bílkovina: tedy pokud není zahuštěný škrobem, aby dobře vypadal. Ostatní jmenované je ok: musli, cereálie, obiloviny, ovoce, to je zdroj sacharidů a vlákniny.